Про нас

cake-smash-2
Привіт! Ми Woohoo Cakesmash!

І саме ми сворили цей классний всесвіт з крутими зйомками для ваших діток!  Тож головні тут  – фотограф Юля та декоратор Настя. А ще багато наших крутих фахівців з випічки, пошиття одягу, дитячі кондитери, ілюстратори, поліграфія і навіть столяри! Цей сайт повністю присвячений такому напрямку нашої творчості, як фотосесії на Перший (другий, третій і навіть 25й) День народження – «Кейк Смеш» або «Перший тортик». Наші зйомки – найпопулярніші в Україні в цьому напрямку, ми вже зняли понад 300 фотосесій, серед них – зйомки на День народження близнюків та двійнят!

Ми продумуємо для Вас ідеї, індивідуальний декор бажаної колірної гами або на будь-яку тематику, що характеризує вашого малюка, підбираємо локації, одяг, загалом все, щоб ваша фотосесія на День народження була найкращою з кращих!

Все перевірено на власних дітях, підкріплене репутацією та позитивними відгуками:) У нас виключно kids-friendly торти (без хімічних барвників та шкідливих кремів!), хоч за вашим бажанням ми можемо зробити і торт з мастикою, щоб вони максимально відповідали тематиці! По секрету, таких закоханих у роботу людей ви більше не знайдете. Можете переконатися по короткому відеоролику про наші фотосесії:)

facebook instagram pinterest