Про фотозйомку

О фотосессии

З чого почати?
З побажань! Це може бути як лаконічна фотосесія, з мінімумом декорацій, так і тематична зйомка з тематичним лекором і навіть невеликими спецефектами. Може, у вашої дитини вже є улюблене звірятко, вона любить «читати» книжки або у вас характерне цікаве хобі… Наприклад, ми фотографували хлопчика-любителя екскаваторів, на тлі справжнього будівництва!

Подумайте, чи хочете ви, щоб це була фотосесія у студії чи на вулиці? Студії теж є різні:  інтер’єрні чи на професійні з фонами, а там ми вже вигадуємо, чим наповнювати кадр. Фотосесія “на річницю”, як кажуть мами, – це, насамперед, яскраві спогади про День народження ВАШОГО малюка.

Підготовка

Чим завчасніше  ви замовите зйомку, тим ретельніше ми зможемо підготувати бажаний декор та опрацювати індивідуальні деталі. Розраховуйте, що ми маємо можливість  планувати свій графік зйомок на 1-2 місяці вперед, але якщо зовсім близько до бажаної вами дати, може бути зайнятим зручний час у студії. Тож у Києві оптимально замовляти студійну фотосесію на перший торт за 2-3 тижні.

Основна порада: не варто проводити фотозйомку безпосередньо в день святкування Дня народження, не навантажуйте дитину подіями у такий важливий для вас день. Фотосесія на перший рочок не тільки тішить, а й трохи втомлює малюка новими емоціями.

Місце і час

На  саму фотосесію “кейксмеш” нам знадобиться не більше години. Це комфортно для дитини, щоб вона не втомилася, і достатньо, щоб фотограф зробив різноманітні фотографії на 1 рік. Спочатку ми фотографуємо дитину серед декорацій, дамо їй освоїтися, потім запросимо в кадр маму з татом, а потім залишимо малюка віч-на-віч з тортом. Адже це саме його Перший День народження!

Вибирайте час у вашому розпорядку, коли дитина вже поспала і поїла або коли ви хоч приблизно знаєте, що в цей час їй хочеться грати. Ви приїжджаєте на готову локацію, тому що ми приїжджаємо туди на годину раніше 😉

Найчастіше ми фотографуємо у перевірених фотостудіях Києва, де ви зможете потім помити і переодягти дитину. Але далеко не у всіх студіях є така мождивість, тож візьміть із собою вологі серветки та змінний одяг.

Якщо ви хочете провести фотосесію “Cakesmash” на вулиці – не питання! Але варто зважати на погодний фактор. У літній день краще проводити фотосесію ближче до заходу сонця, інакше в обід торт зіпсується і потече в лічені хвилини. І якраз захід сонця позаду красиво підкреслить нашу “сцену”.

Фотосесія на перший рочок вдома теж можлива, але у вас має бути достатньо місця та світла для цього. Звичайно, я можу привезти студійне світло до вас, але не зможу привезти студійні фони. Вартість фотосесії «SMASH CAKE» вдома краще обговорити s листуванні або телефоном.

Нюанси

Ми ніколи не змушуємо робити дитині те, чого вона не хоче, але намагаємося з усіх сил зробити кадри різноманітними та емоційними. Ви повинні розуміти, що не всі діти хочуть трощити торт – комусь не подобається бруднити ручки, інші воліють повільно виколупувати по шматочку, а дівчаткам взагалі іноді буває просто “шкода псувати таку красу”! 🙂

Протягом фотосесії ми також знімаємо короткі відео для нашого Instagram. Якщо ви не хочете цього – просто попередьте нас заздалегідь)

Наш час та студія бронюються за передоплатою, залишок – після зйомки. Х вартістю пакетів ві иожете онайомитсь тут , або ж отримати індивідуальних розрахунок вартості просто написавши нам

Термін віддачі готових фотографій 3-4 тижні.